30 Mayıs 2020 Cumartesi

Başkan Şimşek'ten fırınlara denetim

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla ilçe genelindeki unlu mamüller ve tatlı ürünleri üreten ve satan yerlerde gece yarısında denetim yaptı.

04 Mayıs 2019 Cumartesi 10:51
Başkan Şimşek'ten fırınlara denetim
 Başkan Ramazan Şimşek, yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla ilçe genelinde faaliyet gösteren unlu mamüler ve tatlı ürünleri üreten ve satan  iş yerlerinde gece yarısı denetim yaptı. Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Gölbaşı Belediyesi Sağlık işleri Müdürlüğü  ekipleri ile beraber gece yarısı saat 04:00 sıralarında 10 adet fırına şafak denetimi yapan  Başkan Ramazan Şimşek, Fırınlarda Ekipler ekmek gramajı, sağlığa uygunluk, vergi levhası, hijyen eğitim sertifikalarını da kontrol etti. Ayrıca denetimlerde görülen eksiklikler için uyarı ve yasal işlemler yapıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek denetimlerde yaptığı açıklamasında; Yaklaşan Ramazan ayı öncesinde amacımız Gölbaşılı vatandaşlarımızın huzurlu ve sağlıklı bir şekilde Ramazan ayını geçirmelerini sağlamak. Denetimlerimiz Ramazan ayı boyunca devam edecek. Periyodik olarak denetimlerimizi sürdüreceğiz. Bu konularda olumsuzluk varsa işletmeleri uyarıyor,yapılan denetimlerle aynı zamanda esnafımıza rehberlik yapıyoruz. Amacımız vatandaşların sağlıklı gıdalarla beslenmelerini sağlamaktır. Esnaflarımızdan isteğimiz, kendi sofralarında bir gıdayı nasıl görmek istiyorlarsa vatandaşa da onu üretip satsınlar.Amacımız ceza yazmak değil.Amacımız Gölbaşı’lı vatandaşlarımız en sağlıklı ve en hijyenik ortamlarda üretilen unlu mamüllerin tüketmelerini sağlamak. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ARŞİV