Başkan Duruay'dan 19 Mayıs mesajı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Duruay'dan 19 Mayıs mesajı
 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Türk milletinin aydınlık yarınlarının teminatı olan gençliğin, Aziz Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bir bayramı daha gururla kutluyoruz. Türk milletinin yeniden doğuşunun 99. yıldönümü kutlu olsun dedi.

“MİLLİ MÜCADELEMİZ DÜNYAYA ÖRNEK”

Başkan Fatih Duruay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şunları söyledi:

“Türkiye’nin umudu gençliğimizdir. 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan düşmana karşı açılan bayrakla Türk milletinin kaderini kendi elleriyle yazışının adıdır. Türk Milleti’nin  Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki milli mücadelesi tüm dünyaya örnek olmuştur.

“TÜRK GENÇLİĞİ GÖZBEBEĞİMİZ”

Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan gençlerimiz gözbebeğimizdir. Şüphesiz bu nedenle en önemli görevimizin, gençliğimize her zaman destek olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için yerel yöneticiler olarak biz de elimizden gelen gayreti göstermek mecburiyetindeyiz.İşte bu bilinçle Gölbaşı’nda gençlerimizin eğitim, kültür, sanat ve spor ihtiyaçlarına yönelik olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

Milletçe, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk`ü bir kere daha minnetle anıyor, O’nun gençlere armağanı olan Gençlik ve Spor Bayramını büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner156

banner157