30 Eylül 2020 Çarşamba

Başkan Duruay , Dernekler İle Bir Araya Geldi

​Gölbaşı KAİ ( Kars Ardahan Iğdır Derneği ) tarafından düzenlenen kahvaltıda Gölbaşı’ndaki hemşehri dernekleriyle bir araya gelen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

14 Aralık 2015 Pazartesi 11:52
Başkan Duruay , Dernekler İle Bir Araya Geldi
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı KAİ tarafından düzenlenen kahvaltıda, hemşehri dernekleri ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı için birlikte çalışılması gerektiği mesajını verdi. Katılan dernekler ise, Gölbaşı için birlikte çalışmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

 “GÖLBAŞI İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMALIYIZ”

 75. yıl Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıya Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Jandarma Bölük Komutanı Uğur Avcı ve Gölbaşı’ndaki hemşehri derneklerinin yöneticileri, üyeleri katıldı. Başkan Duruay, Gölbaşı için birlikte çalışılması gerektiğinin mesajını verip şunları söyledi; “Gölbaşımızı hak ettiği yere getirmek için hep birlikte çalışmalıyız. Sizler bugüne kadar ilçemiz için pek çok hizmette bulundunuz. Bundan sonra da yapacağımız her işte birlikte olacağız’’ Dedi.


    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ARŞİV